?>

Centrální kancelář v Příboře

Dukelská 551 
742 58 Příbor

Zodpovědná osoba: Martina Koudelková (od 1/7 2019 - zástup za mateřskou) 
IČO: 08211388 
Telefon.: 721 159 357 
E-mail: nchuvarovi@gmail.com

Dostupnost

Příbor je snadno dostupný vlakem, autobusem, autem, na kole i pěšky.  Ulice Dukelská vede přímo pod letadlem. Centrum zhubnout.cz se nachází v rodinném domě.

Popis cesty od zastávek autobusů

Většina autobusů zastavuje v okolí gymnázia (U škol, U Pošty, Kostel Sv. Valentina). Doporučujeme dojít k letadlu, pod ním odbočíte doprava. Poradna se nachází ve 3. rodinném domě po levé straně ulice.

Popis cesty od vlakového nádraží

Vydejte se směrem ke gymnáziu. Až dojdete k letadlu, odbočte doleva, letadlo máte po pravé ruce. Poradna se nachází ve 3. rodinném domě po levé straně ulice.

Parkování

Zdarma přímo před domem. 

Kola, kočárky

Kola i kočárky je možné umístit na dvorku, je lepší mít s sebou zámek a přimknout je. V případě, že zámek zapomenete, je možné uzamknout celý dvorek.

Děti

Pokud máte malé děti, nemusíte si obstarávat hlídání. K dispozici je bezpečný dětský koutek přímo v prostorách poradny, kde na děti neustále uvidíte a kde se mohou po dobu Vaší návštěvy zabavit.  

Před návštěvou v Centru zhubnout.cz

K návštěvě Centra zhubnout.cz je třeba se vždy předem objednat a to buď přes rezervační systém na těchto stránkách, na e-mailové adrese nchuvarovi@gmail.com nebo na telefonním čísle 721 159 357 v době od pondělí do pátku od 9 do 12 h a od 14 do 18 h. Dovolujeme si Vás upozornit, že pokud se ve stanovené době nedovoláte, prosíme o pochopení, nejspíše jsou v poradně jiní klienti a konzultaci je nepříjemné přerušovat. Proto nám, prosím, zkuste zavolat později nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese. Na e-mail Vám odpovíme nejpozději do 2 dní od jeho přijetí.  S sebou potřebujete pouze 500 Kč (poplatek za vstupní konzultaci).  

První návštěva v Centru zhubnout.cz

 

Fotogalerie (neaktuální, budeme aktualizovat)